Благоустрій села Станківці

Дата: 14.11.2022 16:25

Шановна громадо! Не зважаючи на складну ситуацію в Україні, продовжуються роботи на благо громади. За сприяння Витвицької сільської ради, Михайлом Зеленяком старостою Станківецького старостинського округу, жителями та підприємцями села Станківці проведені роботи із благоустрою села, зокрема:

1. При в’їзді в село був встановлений знак «Станківці»;

2. Було встановлено три захисні огорожі на проїжджих частинах центральної дороги через які протікає потічок, а саме:

- на перехресті вулиць Шкільна, Зелена та В. Дорошенка, у центрі села Станківці біля старої церкви;

- по вулиці В. Дорошенка біля в’їзду до нової церкви;

- по вулиці В. Дорошенка при в’їзді в село Церківна, біля місця освячення води.

3. Проведені роботи по облагородженню місця освячення води, а саме: вирубані дерева, покошена трава, вирізані самосіви.

4. На місці відпочинку людей, в урочищі «Гуркало» виконані роботи із облагородженню території, а саме:

- встановлена захисні огорожі вздовж проїжджої частини;

- впродовж періоду весна-осінь проводилися роботи з очистки самосівних зелених насаджень;

- встановлено інформаційний знак «Гуркало», удосконалено інформаційний стенд Церківнянського лісництва, ведуться підготовчі роботи до встановлення декоративної інсталяції з каменю;

- від початку села Станківці до урочища «Гуркало», вздовж придорожньої смуги були посаджені сосни.

Дані роботи проводилися власними силами, кошти з місцевого та державного бюджетів не використовувалися.

Висловлюємо велику подяку старості Станківецького старостинського округу Михайлу Зеленяку, жителям та підприємцям села Станківці щодо покращення благоустрою мальовничого села Станківці.