Лісогосподарські підприємства Прикарпаття готові реалізовувати дрова паливні для населення

Дата: 31.10.2022 16:09

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зазначають, що для придбання дров потрібно звернутися до контори лісгоспу або лісництва та написати заяву, де вказати потрібний обсяг дров. До заяви додати копії паспорта та ідентифікаційного коду.

Відтак отримати рахунок на оплату з реквізитами підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми. Здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку чи Приват 24. Після оплати звернутися з квитанцією про оплату повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.

Контактні дані осіб відповідальних за реалізацію дров паливних для населення та соціальної сфери

на державних лісогосподарських підприємствах Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства