Допомога людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Дата: 07.10.2022 12:02

Потерпілі можуть звертатися за психологічною, матеріальною, юридичною допомогою. Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни. Що важливо, усі послуги надаються конфіденційно та безоплатно.

Фонд працює по всій Україні , підтримує потерпілих та повертає їх до життя після сексуального насильства. Гарантуючи людям конфіденційність та свободу прийняти підтримку чи відмовитись від неї.

Благодійний фонд надає безкоштовну:

– психологічну (фонд організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс);

– медичну (фонд організовує та оплачує медичні послуги);

– юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплатить їхню роботу).

Доброчинці оплачують медичні та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини.

Запити людей, які пережили сексуальне насильство чи їхніх батьків є абсолютно конфіденційними.

Якщо людина має намір звернутися за допомогою, вона може перейти за посиланням sylni.org

Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати. Люди можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.

Люди, що пережили сексуальне насильство, заслуговують бачити, що їм є на кого покластись й де отримати допомогу!