На Прикарпатті проходять командно-штабні навчання з питань готовності до виконання завдань цивільного захисту під час воєнного стану

Дата: 14.09.2022 16:37

«Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Івано-Франківської області на 2022 рік, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 02.02.2022 № 33, 13.09.2022 на території Бурштинської міської ради за участю представників управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації проведено командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Бурштинської міської ради з визначення стану готовності до виконання завдань цивільного захисту, враховуючи дію на території нашої держави правового режиму воєнного стану.

До участі у проведенні командно-штабних навчань були залучені керівний склад Бурштинської міської ради, місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з питань евакуації, керівник робіт, штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, керівний та особовий склад, техніка територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту місцевого рівня, формування цивільного захисту міського підпорядкування, учні і персонал Бурштинського ліцею № 3, місцеве населення.

Тематика ввідних завдань стосувалася порядку дій при виникненні надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду; евакуації дітей та персоналу при виникненні пожежі у навчальному закладі; укриття в захисній споруді під час отримання сигналу «повітряної тривоги»; надання допомоги цивільному населенню під час виникнення кризової ситуації на об’єкті, вразливому у терористичному відношенні.

На 15.09.2022 сплановано проведення командно-штабних навчань на аналогічну тематику на території Долинської міської ради»