Учора голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук зустрілася з Президентом товариства Червоного хреста України Миколою Поліщуком, а також головою обласного осередку цієї організації Валерієм Старченком.
![Фото без опису](https://www.if.gov.ua/storage/app/sites/24/photo%202022/chervonuj-xrest-2.jpg)
![Фото без опису](https://www.if.gov.ua/storage/app/sites/24/photo%202022/chervonuj-xrest-4.jpg)
Під час зустрічі досягнуто домовленості щодо започаткування на Івано-Франківщині нового проєкту – виїзних лікарських бригад. Світлана Онищук зазначила, що потреба у таких лікарських бригадах на часі, особливо у гірських регіонах, а також у районах, де зараз проживає велика кількість внутрішньо переміщених людей. Тому планується організувати 5-7 таких лікарських бригад. Медичні працівники зможуть надати фахові консультації, а також професійну медичну допомогу.
![Фото без опису](https://www.if.gov.ua/storage/app/sites/24/photo%202022/chervonuj-xrest-3.jpg)
Очільниця області подякувала організації «Червоний Хрест» за уже надану гуманітарну допомогу та подальшу співпрацю у цьому напрямку.
«Товариство Червоного хреста України – наш надійний партнер з часу повномасштабного вторгнення росії», – резюмувала Світлана Онищук.
![Фото без опису](https://www.if.gov.ua/storage/app/uploads/public/62f/dda/ad8/62fddaad8280f239416286.jpg)