Долучайтеся до бета-тестування документів англійською та шерингу авто в Дії

Дата: 16.08.2022 11:52

Стаємо ближчими до Європи. Невдовзі закордонний паспорт, водійське та техпаспорт у Дії відображатимуться латиницею. Під час бета-тесту ми перевіримо, чи коректно у користувачів документи відображаються англійською та чи правильно відображаються поля документів.

Також ми поновлюємо запуск послуги з шерингу авто в Дії, яку призупинили на початку російського вторгнення через відключені реєстри з міркувань безпеки. Тож ми хочемо протестувати її ще раз, щоб впевнитись, що усе працює коректно.

Скоро за кілька кліків у Дії знову можна буде передати право керування своєю автівкою іншому водію: вашій дружині, чоловіку, брату, сестрі тощо. Для тесту послуги і власнику, і належному користувачу потрібно записатися на бета-тест та подати спільну заяву.

Більше деталей і реєстрація – за посиланням.

Будуємо цифрову державу для українців та з українцями

Проєкт реалізується за співпраці Мінцифри з Міністерство внутрішніх справДержавна міграційна служба УкраїниГоловний сервісний центр МВС та Державна IT-компанія ДП Інфотех.