Кожен українець може особисто долучитися до зібрання інформації про екологічні злочини

Дата: 24.05.2022 16:28

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин взяв участь у нараді, яка відбулася під головуванням міністра захисту довкілля та природніх ресурсів України Руслана Стрільця.

Йшлося про пріоритетні напрями державної екологічної політики в умовах війни, особливості її реалізації, проблемні питання у цьому контексті та шляхи їх розв’язання.

Зауважувалося, що від початку війни Міндовкілля ретельно відстежує та документує усі злочини окупантів.

«Українському довкіллю завдано нечуваних збитків. За час війни в нашій країні влаштовані масштабні пожежі у зоні відчуження площею майже 14 тисяч гектарів. Завдали шкоди понад чверті усіх екосистем. На сьогодні підтверджено 254 випадки екоциду та нараховано півтори тисячі фактів знищення українського довкілля», - розповів міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Також зазначалося, що віднедавна кожен українець може особисто долучитися до зібрання інформації про екологічні злочини. Саме для їх фіксації запроваджено мобільний застосунок – ЕкоЗагроза .