Стан ринку праці Івано-Франківщини

Дата: 13.05.2022 09:01

У січні-квітні 2022 року з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 2,3 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 5,3 тис. вакансій, 3,2 тис. вакансій було укомплектовано.

З початку року за сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 3,5 тис. осіб, зокрема 2,9 тис. зареєстрованих безробітних.

Кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами, у січні-квітні 2022 року становила 17,0 тис. осіб, з яких 13,0 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 1,3 тис. безробітних проходили професійне навчання.

Від початку військових дій (за період з 24.02.2022 року по 29.04.2022 року) до служби зайнятості області звернулося 1397 внутрішньо переміщених осіб, з яких 389 осіб отримали статус безробітного та 215 осіб були працевлаштовані.

Станом на 01 травня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 7,8 тис. осіб.