Проект по підтримаці уразливих домогосподарств, які постраждали від конфлікту, у сільській місцевості Полтавської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей

Дата: 12.05.2022 09:49

Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України(АССОГУ)(https://assogu.org.ua/) у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (ФАО) ООН (https://www.fao.org/home/en) здійснює Гуманітарне реагування Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), спрямований на підтримку найбільш уразливих домогосподарств, які перемістилися із зони бойових дій, постраждали від збройного конфлікту, втратили власне житло та тимчасово перемістилися у зони відносного спокою. ФАО ООН та АССОГУ спрямовують зусилля та прагнуть також захистити їхні виробничі активи в Україні, допомогти у забезпеченні засобів до існування сімей тимчасово переміщених осіб та тих хто їх приймає чим сприяє зміцненню продовольчої безпеки. Під час реалізації проекту планується підтримати уразливі домогосподарства, які постраждали від конфлікту, у сільській місцевості Полтавської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей, зокрема, які проживають у селах, де сільськогосподарське виробництво є одним з основних джерел доходу.

Допомога буде надаватися для 2 цільових груп:

1) ВПО;

2) Місцеві домогосподарства, які приймають ВПО (в тому числі ті, що годують ВПО в колективних центрах).

Обидві групи мають мати доступ до ділянки розміром не менш ніж 20 соток та тримати худобу (у випадку роздачі кормів).

Пріоритет повинен надаватись наступним домогосподарствам:

1. В домогосподарстві є вагітні або жінки, які годують груддю;

2. В домогосподарстві є люди із хронічними захворюваннями або серйозним медичним станом;

3. В домогосподарстві є люди з інвалідністю4. В домогосподарстві є люди віком 65+5. Одинокі батьки6. Домогосподарство не має регулярного доходу;

4. В домогосподарстві є люди віком 65+;

5. Одинокі батьки;

6. Домогосподарство не має регулярного доходу.