Обирайте українське: відмовтесь від російського програмного забезпечення на користь України

Дата: 10.05.2022 15:51

Значна частка українського бізнесу користується російськими програми та рішеннями. Наразі це не тільки спонсорування країни-агресора, а ще й небезпека. Дані з систем можна втратити або вони можуть потрапити до рф. Підприємство може зазнати хакерської атаки з використанням софту чи будь-якої миті він може відмовити.

#ReplaceRUwithUA — це ресурс, де зібрані всі українські альтернативи російському програмному забезпеченню.

Наша мета — закликати максимальну кількість користувачів не тільки з України, а й з усього світу відмовитися від програмного забезпечення російського походження та вибрати натомість українські альтернативи.

Переходьте на українське та розкажіть вашим закордонним партнерам про якісний український софт.

Разом підтримуймо український бізнес, економіку країни, наближаючи перемогу України!