Здійснення санітарного контролю в місцях проживання тимчасово переміщених осіб

Дата: 29.04.2022 15:00

Калуським Управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  проводиться постійний моніторинг дотримання санітарно-гігієнічних вимог в пунктахтимчасового перебування та організованого харчування  осіб, які були вимушені покинути  місця постійного проживання   у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації.

Впродовж квітня проведено моніторингові відвідування  шести пунктів проживання та 3 пунктів проживання з організованим харчуванням вимушено переміщених осіб. Спеціалістами управління здійснювався контроль за дотриманням   санітарних та протиепідемічних заходів з метою попередження  виникнення групових випадків кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь, в тому числі ботулізму. Більшість пунктів харчування  організовано на базі закладів загальної середньої освіти та готельно-ресторанних комплексів.

Калуською міжрайонною лабораторією Держпродспоживслужби забезпечено  лабораторний контроль якості питної води, а також змивів з об’єктів  навколишнього середовища харчоблоків, де організовано приготування їжі.  Відхилень за санітарно-хімічними показниками  не виявлено. В ході моніторингу керівникам пунктів харчування було вручено пам’ятки та методичні рекомендації розроблені  Головним Управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

З початку введення воєнного стану епідемічних ускладнень на пунктах поживання та харчування  тимчасово переміщених осіб району не зареєстровано.