«День українського добровольця»

Дата: 14.03.2022 09:25

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості" – 17 січня 2017року Верховна Рада України постановила - відзначати щорічно 14 березня  «День українського добровольця»

Сьогодні, висловлюю щиру подяку всім, хто об’єднався для спільної боротьби з агресором. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками ми вкотре доводимо, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують Вам міцним тилом і оберігають Ваше життя щирими молитвами.

На вашому прикладі будуть вчитися прийдешні покоління, як сучасне покоління виховувалося на прикладі героїзму Героїв Крут та Української Повстанської Армії.

Я сердечно вітаю Вас та бажаю миру, витримки, здоров’я Вам та Вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай Богородиця захистить Вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти у війні.

З повагою, сільський голова                    Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ