Управління соціального захисту населення Калуської районної державної адміністрації повідомляє!

Дата: 05.03.2022 15:03

У лютому поточного року управлінням було проведено масові перерахунки:

- державних соціальних  допомог особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю з 01.03.2022 року;

- державних соціальних  допомог особам, які не мають права на пенсію з 01.03.2022 року;

- державних соціальних  допомог на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях з 01.03.2022 року.

По особових рахунках, по яких розмір державної соціальної допомоги (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги та щомісячної доплати, встановленої відповідно до абзацу 17 пункту 10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.3021 № 79) не досягає 2100 гривень, встановлюється щомісячна доплата до державної соціальної допомоги в сумі, що не вистачає до 2100 гривень, яка враховується в подальших перерахунках державної соціальної допомоги.

Станом на 01.03.2022 року сума доплати складає 166.00 грн.

Виплата доплат державних соціальних  допомог на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях проведена.

Виплата доплат державних соціальних  допомог особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю та державних соціальних  допомог особам, які не мають права на пенсію буде проведена до 18 березня поточного року.

Увага! Відповідно до листа Міністерства соціальної політики від 08.02.2022 року № 1766/0/2-22 щомісячна доплата до державної соціальної допомоги в сумі, що не вистачає до 2100 гривень, не застосовується для одержувачів допомог, яким виконано масове подовження виплати на період дії карантину до 30.04.2022 року.