До уваги громадян! На Прикарпатті змінено час комендантської години

Дата: 01.03.2022 08:57

З 28 лютого комендантська година в Івано-Франківській області триватиме з 22 години вечора по 7 годину ранку. Працівники поліції продовжують нести службу у посиленому режимі 24/7 для забезпечення правопорядку і безпеки мешканців. Наголошуємо громадянам дотримуватися встановлених обмежень, адже дані заходи впроваджені задля вашої ж безпеки. Нагадуємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи. Шановні громадяни, у воєнний час будьте максимально уважними та зосередженими. Керуйтеся лише інформацією, отриманою з офіційних джерел. Якщо ви помітили підозрілих осіб чи залишені предмети – телефонуйте на лінію «102», або пишіть повідомлення на сторінку у фейсбук «Поліція Івано-Франківської області». З вами зв’яжуться співробітники поліції для оперативного реагування на ваше повідомлення. Будьте свідомими і відповідальними!