До уваги суб’єктів гсподарювання – зміни щодо державної реєстрації потужностей!

Дата: 22.02.2022 13:16

Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби                                         в Івано-Франківській області інформує:

Пунктом 8 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» передбачено, що якщо адміністративні послуги надаються у центрах надання адміністративних послуг, суб’єктам надання адміністративних послуг забороняється приймати заяви, видавати суб’єктам звернення оформлені результати надання адміністративних послуг (у тому числі рішень про відмову в наданні адміністративних послуг) поза зазначеними центрами, їх територіальними підрозділами та віддаленими (у тому числі пересувними) робочими місцями адміністраторів, крім випадків подання заяв з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Звертаємо увагу операторів ринку діяльність яких пов’язаних з виробництвом та обігом харчових продуктів, що відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» (Назва Розпорядження із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМУ № 969-р від 18.08.2021) визначено Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади та адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування у порядку виконання делегованих повноважень, які є обов’язковими для надання через центри надання адміністративних послуг. В тому числі до таких послуг віднесено Державну реєстрацію потужностей оператора ринку, Внесення змін до відомостей Державного реєстру потужностей операторів ринку, Внесення відомостей про припинення використання потужності до Державного реєстру потужностей операторів ринку, затвердження експортної потужності.

Беручи до уваги вищезазначене Долинський відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області просить подавати вищезазначені заяви тільки через Центри надання адміністративних послуг або за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.