До відома суб'єктів сільськогосподарських товаровиробників, які здійснюють господарську діяльність

Дата: 14.02.2022 12:56

Доводимо до відома, що Мінагрополітики як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику у сфері насінництва та розсадництва, забезпечує ведення Державного реєстру суб'єктів насінництва та розсадництва.
3 01 березня 2022 року розпочинається прийом заяв на включення до реєстру. Прийом заяв здійснюється за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Мінагрополітики, телефон для довідок: 044-363-08-45 (Шутенко Таїса Олександрівна), або на еmail: t.shutenko@minagro.gov.ua або taya1979@ukr.net/
З формою (бланком) заяви можна ознайомитись за посиланням: Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру суб'єктів насінництва та розсадництва, постанова КМУ від 30.11.2016 № 882 "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру суб'єктів насінництва та садівництва" (наказ Мінагрополітики від 13.06.2016 № 198, зареєстрованого в Мін'юсті 24 червня 2016 року № 894/29024 "Про затвердження форм заяв, які подаються до включення заявника до Державного реєстру суб'єктів насінництва та розсадництва та для внесення змін до відомостей, які містять такий характер".