Співпраця служби зайнятості з роботодавцями агросектору регіону

Дата: 15.11.2021 10:35

Одним з основних завдань служби зайнятості Івано-Франківської області є тісна співпраця з роботодавцями з метою прискорення працевлаштування шукачів роботи, а також якісного укомплектування вільних робочих місць.

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями сільськогосподарської сфери.

Оскільки Рогатинщина – це один з районів нашої області, де найбільше розвинене саме сільське господарство, Рогатинська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з фермерськими господарствами, в тому числі з СФГ «Надія», ФГ «Янтар», ФГ «Свірж» та ФГ «Камінець».

За 2021 рік на фермерські господарства Рогатинського району було працевлаштовано 63 особи з числа незайнятих та безробітних громадян, з яких 2 особи працевлаштовані на новостворені робочі місця шляхом надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 12 осіб проходили курси цільового призначення, 5 осіб проходили стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця.

Переважна більшість безробітних працевлаштовані на посаду водія автотранспортних засобів, тракториста та тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва.

Саме завдяки тісній співпраці з роботодавцями агросектору району вирішуються проблеми працевлаштування сільського населення, створення додаткових робочих місць в районі, а також підвищення добробуту та посилення соціального захисту громадян.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного