Соціальна кампанія “Щастя у 4 руки”

Дата: 20.10.2021 15:41

Як стати найкращим татом: поради для чоловіків

Здається, питання, хто ставить чайник, – не найголовніша з проблем, що виникають у родині. Проте це лише здається. Саме через розбіжності у поглядах на сімейні ролі та обов‘язки виникає більшість чвар та невдоволення, які поступово, але невідворотно, руйнують шлюб. 61% шлюбів в Україні закінчуються саме так, – розлученням.

Мета проекту «Щастя в 4 руки» – донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя. Проект наголошує: сім‘я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини. Незважаючи на те, які уявлення про сімейний уклад мали молоді люди до шлюбу, існують універсальні правила побудови необхідних умов для сімейного щастя. Перш за все це – впевненість кожного з членів родини, що він не залишиться сам-на-сам з проблемами, що рідна людина розділить з ним все.

Кампанію «Щастя у 4 руки» реалізує Фонд Народонаселення ООН в Україні за підтримки Міністерства соціальної політики України.

В рамках кампанії виготовлено соціальні ролики. Бажаємо приємного перегляду.