Кого на обліку в службі зайнятості Івано-Франківщини більше: чоловіків чи жінок?

Дата: 11.08.2021 08:43

Усі послуги служби зайнятості, а це пошук роботи, професійне навчання, громадські та інші роботи тимчасового характеру, отримують усі, хто звертається за допомогою: і чоловіки, і жінки.

Протягом січня-липня 2021 року в службі зайнятості Прикарпаття 27,6 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, зокрема, 63 % (17,3 тис. осіб) жінки, і, відповідно, чоловіки - 37% або 10,3 тис. осіб.

Так, до прикладу, найбільше безробітних жіночої статі зафіксовано у Болехівській міській, Богородчанській та Рожнятівській районних філіях обласного центру зайнятості

За сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості протягом цього періоду отримали роботу 5,4 тис. жінок (54%), а також 4,5 тис. чоловіків (46%).

Також з числа осіб, які брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 60% (354 особи) – жінки, а до професійного навчання за направленням державної служби зайнятості було залучено 2,4 тис. безробітних жінок (67%).

Станом на 1 серпня 2021 року на обліку у службі зайнятості області перебуває 9,5 тисяч осіб, з них: 62% – жінки, а 38% – чоловіки.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного