Дата: 02.07.2021 22:03

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:
Станківецької початкової школи імені Василя Дорошенка Витвицької сільської ради територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області.
вул. Василя Дорошенка, 70 б, с. Станківці, Калуський район, Івано-Франківська область, інд.:77531
2. Найменування посади та умови оплати праці:
- директор
- посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.
3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:
посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та комп’ютером, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:
претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:
заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію паспорта громадянина України;
копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
довідка про відсутність судимості;
довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.
За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.
5. Дата, місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:
Документи подавати особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії  (у відділ кадрового та правового забезпечення  – Ониськів Анна Володимирівна) за адресою:
вул.З.Красівського 83а, с.Витвиця  Долинський р-н. Івано-Франківська область (ІІ поверх над Витвицьким ЗДО «Калинка»)
Конкурсний відбір включає такі етапи:
- з  02 липня по 21 липня 2021 року – подання претендентами документів;
- з 22 липня по  28 липня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та їх перевірка на відповідність установленим законодавством вимогам; прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання; оприлюднює на веб-сайті засновника перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі;
- з 29 липня по  30 липня 2021 року  ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

- 10 серпня 2021 року – 1) конкурсний відбір на перевірку  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі  письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання. Іспит відбудеться  в приміщенні  будинку культури (вул.З.Красівського 63 с.Витвиця). Час проведення іспиту 60 хв. Початок іспиту о 10:30.
 - 11 серпня 2021 року  – 2) презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (початок о 14:00).
- 13 серпня 2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.
6. Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору можна отримати у відділи освіти, культури, туризму, молодіжної політики та спорту Витвицької сільської ради територіальної громади