ОГОЛОШЕННЯ про проведення повтоного конкурсу на заміщення вакантної посади у апараті Витвицької сільської ради територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області

Дата: 01.07.2021 16:35

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження Витвицького сільського голови територіальної громади від 29.01.2021 №7 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Витвицької сільської ради ТГ та порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Витвицькій сільській раді територіальної громади» Витвицька сільська рада територіальної громади оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ЦНАП.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу ЦНАП: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), технічна спеціальність.

- Досвідчений користувач Microsoft Office (Word, Excel);

- Знання загального та спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи посадової особи місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ): Конституція України, ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про запобігання корупції», ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про інформацію», ЗУ «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ЗУ «Про інформаційні агентства», ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ЗУ «Про звернення громадян», ЗУ «Про захист персональних даних», інші нормативно-правові акти.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії Витвицької сільської ради територіальної громади такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головою конкурсної комісії Витвицької сільської ради територіальної громади. Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: 77533, Івано-Франківська область, Долинський район, с. Витвиця, вул. З.Красівського, 63-а