ЗЕМЛЯЦТВО ВИТВИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 25.05.2021 21:34

До уваги громадян, що народилися,  проживають чи працюють в населених пунктах Витвицької територіальної громади, або вихідцями з них були Ваші батьки чи прабатьки.

Ініціативна група уродженців Витвиці, у складі Степана Волковецького, Михайла Січки та Мирослава Янишівського оголошує про намір  створити громадську організацію Земляцтво Витвицької територіальної громади.

Основною метою діяльності Земляцтва є об’єднання жителів та вихідців із наших населених пунктів для сприяння соціально-економічному та культурному розвитку Витвицької територіальної громади.

Пропонуємо Вашій увазі для ознайомлення проект Статуту Земляцтва Витвицької ТГ.

Якщо Ви також  поділяєте цілі та завдання Земляцтва і хоче взяти участь у їх реалізації, запрошуємо Вас приєднатися до нашого товариства. Просимо також узяти до уваги, що у Земляцтві передбачається фіксоване членство, вступні та річні внески у розмірі не менше 1000 грн.  Вступні внески зараховуються як річні за 2021 рік.

Установчі збори Земляцтва попередньо заплановано провести на Зелені свята, 20 червня.  Точна дата, місце та час початку зборів будуть оголошені додатково на Ваш мобільний телефон.

Для запрошення на Установчі збори просимо  відповісти на питання анкети учасника Установчих Зборів Земляцтва Витвицької територіальної громади.

Анкета є електронною, її слід заповнити безпосередньо за приведеним посиланням. Ваші повні відповіді будуть доступні лише членам Ініціативної групи. У загальному доступі буде тільки список кандидатів, які зареєструвалися для участі в Установчих зборах Земляцтва.

Посилання на анкету   Учасника        https://forms.gle/w53JQ8cv4sB2hGB98

Список зареєстрованих учасників     https://cutt.ly/8nqzU7A

Степан Волковецький                             - голова Ініціативної групи

Михайло Січка                                           - член Ініціативної групи