Про встановлення єдиного податку на території Витвицької сільської ради

Дата: 21.05.2021 14:54

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Витвицької сільської ради «Про встановлення  єдиного податку на території Витвицької сільської ради»

Відповідно до до абзацу першого пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України, пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою встановлення місцевих податків і зборів на території Витвицької сільської територіальної громади Івано-Франківської області  фінансовим відділом Витвицької сільської ради  розроблено проект рішення Витвицької сільської ради «Про встановлення  єдиного податку на території Витвицької сільської ради», що визначає елементи, в тому числі ставки, єдиного податку.

Проект рішення Витвицької сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Витвицької сільської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу до проекту  рішення Витвицької сільської  ради  оприлюднено на офіційному сайті Витвицької сільської ради ради:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань,  приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення Витвицької сільської  ради «Про встановлення єдиного податку на території Витвицької сільської ради» та аналізу регуляторного впливу до вказаного проекту рішення, тобто до 22  червня  2021 року.

Пропозиції та зауваження приймаються в усній та письмові формі фінансовим відділом Витвицької сільської ради за адресою 77550,Івано-Франківська область,  Долинський район с.Витвиця вул. З.Красівського 63 А

Письмові зауваження та пропозиції надсилайте  на адресу: 77550,Івано-Франківська бласть,  Долинський район с.Витвиця вул. З.Красівського 63 А

або на електронну адресу fin_vutv_sr@ukr.net.