Спеціалісти Держпродспоживслужби виявили масло, що не відповідало вимогам нормативної документації

Дата: 11.05.2021 11:22

Косівським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено перевірку Пістинського ліцею щодо дотримання вимог харчового законодавства при організації харчування дітей з відбором зразків харчових продуктів для встановлення їх відповідності чинним нормативним документам.

За результатами лабораторного дослідження, проведеного Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспожислужби,  зразок масла солодковершкового селянського  73% жиру, виробник ТОВ «Еней» (Україна, 13001, Житомирська обл., смт. Романів, вул. Менделєєва 8), не відповідав вимогам нормативної документації – містить рослинні жири.

По ланцюгу простежуваності проведено позапланові перевірки постачальників  невідповідної продукції, в ході яких відібрано зразки масла  від  інших партій продукції вищезазначеного виробника. За результатами лабораторних досліджень  виявлено рослинні жири, що не відповідає назві «МАСЛО СОЛОДКОВЕРШКОВЕ СЕЛЯНСЬКЕ».

Постачальником відкликана з торгівельної мережі невідповідна продукція виробника  ТОВ «Еней».

Інформація про невідповідність масла ТОВ «Еней» (Україна, 13001, Житомирська обл., смт. Романів, вул. Менделєєва 8) надіслана до Головного управління  Держпродспоживслужби в Житомирській області для вжиття заходів реагування.