Дата: 19.04.2021 13:14

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Станківецької початкової школи імені Василя Дорошенка Витвицької сільської ради територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області.

вул. Василя Дорошенка, 70 б, с. Станківці, Калуський район, Івано-Франківська область, інд.:77531

2. Найменування посади та умови оплати праці:

- директор

- посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та комп’ютером, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Документи подавати особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії (у сектор правового забезпечення та управління персоналом – Ониськів Анна Володимирівна) за адресою:

вул. З. Красівського 83а, с. Витвиця Долинський р-н. Івано-Франківська область (ІІ поверх над Витвицьким ЗДО «Калинка»)

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  19 квітня по 14 травня 2021 року – подання претендентами документів;

з 17 травня по  21 травня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та їх перевірка на відповідність установленим законодавством вимогам; прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання; оприлюднює на веб-сайті засновника перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі;

з 31 травня по  04 червня 2021 року  ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

- 15 червня 2021 року 1) конкурсний відбір на перевірку знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання. Іспит відбудеться  в приміщенні  будинку культури (вул. З. Красівського 63 с. Витвиця). Час проведення іспиту 60 хв. Початок іспиту о 10:30.

2) презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (початок о 14:00).

- 17 червня 2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Ониськів Анна Володимирівна

097-488-28-37