Суха трава горить повсюди Невже весна для того шоб її спалити!

Дата: 12.04.2021 14:36

Впродовж перших весняних днів  рятувальники здійснили 33 визди на ліквідацію пожеж залишків сухої рослинності!!!

Безвідповідальність людей просто вражає! Щодня ми закликаємо населення не палити суху траву та сміття, але ж виходить, що то ми звертаємось самі до себе.

Щороку на весні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність.

Звертаючи увагу на ситуацію, що склалася, рятувальники звертаються до всіх громадян:

ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель! Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо ви помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я (ще потрібно почекати й переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з’явитися знову). Якщо пожежу не можете здолати самотужки – зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце.

Начальник Долинського РВ У ДСНС                 Андрій Панас