Ситуація на ринку праці Івано-Франківщини у січні-березні 2021 року

Дата: 09.04.2021 10:09

Незважаючи на карантинні заходи, Івано-Франківська обласна служба зайнятості намагається максимально зменшити напругу на ринку праці та продовжує активно надавати послуги як безробітним, так і роботодавцям.

«Протягом 3 місяців 2021 року з філіями обласного центру зайнятості і Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювали майже 2,1 тис. роботодавців, які надали інформацію про 5,4 тис. вакансій. Завдяки плідній співпраці та дієвій роботі кар’єрних радників, рівень укомплектування вакансій в Івано-Франківській області становить 61,2%», - інформує директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

За сприяння служби зайнятості  працевлаштовано 3,6 тис. осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 103 безробітних, в тому числі 21 особу, яка недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці та 82 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. За сприяння служби зайнятості 12 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. Крім того, 258 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного