Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі торговельного центру «Епіцентр К»

Дата: 30.03.2021 17:55

25 березня рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Івано-Франківській області провели тактико-спеціальні навчання. Метою таких навчань є відпрацювання взаємодії адміністрації об’єкту з екстреними службами міста під час ліквідації НС і рятування людей.

За легендою навчань внаслідок короткого замикання силової електроповодки виникає пожежа в торговій залі з виробами із дерева. Орієнтовна площа пожежі складає 130 м. кв.

Прибувши на місце події рятувальники одягнули апарати захисту органів дихання та зору, зайшли всередину та знайшовши джерело займання ліквідували умовну пожежу. Під час навчань вогнеборці відпрацювали дії з пошуку та порятунку людей, перевірили готовність дій за призначенням та вдосконалили майстерність і професіоналізм. Також було відпрацьовано дії працівників об’єкту щодо своєчасного оповіщення про пожежу, та евакуацію та проведено інструктаж щодо правил проведення евакуації та спільних дій з адміністрацією торговельного центру під час виникнення пожежі.

Начальник Долинського РВ У ДСНС           Андрій Панас