Рятувальники звертаються до водіїв!

Дата: 23.02.2021 16:57

Часто, проїзд через двори житлових будинків до місця виклику екстрених служб ускладнений через те, що міські вулиці та проїзди між житловими дворами заставлені приватним автотранспортом. Спецмашинам доводиться рухатися повільно, балансуючи між автомобілями та втрачаючи при цьому дорогоцінний час. І якщо використання магістральної лінії дозволяє встановити автоцистерну на відстані від пожежі, то автодрабину встановити в тому місці, де це необхідно, найчастіше практично неможливо: для розгортання такої спецтехніки потрібен майданчик. Також, під час гасіння вогнеборці часто стикаються з проблемою, коли неможливо взяти води з гідранта, оскільки він заставлений автомобілями. За досвідом Служби порятунку пошуки водіїв цих автомобілів тривають довго, і вогнеборці змушені шукати інші гідранти, витрачаючи час на прокладання рукавних ліній більшої довжини. Шановні власники автотранспорту! Свідомо, з дотриманням вимог правил дорожнього руху, обирайте місце стоянки або паркування автомобіля. Паркуйте транспорт тільки в призначених для цього місцях, зберігаючи відстань для безперешкодного доступу до дворів пожежно-рятувальної техніки, а також для зручного використання гідрантів при гасінні пожеж. Можливо чиєсь здоров'я та життя залежать в даний момент тільки від ваших дій.

Начальник Долинського РВ У ДСНС               Андрій Панас