Чи задумувався хтось скільки коштує власна безпека? Питання цікаве, правда? А як може обернутися власна необережність?

Дата: 02.02.2021 10:53

Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян. Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку. Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу тощо формують значне горюче навантаження й створюють умови для швидкого поширення пожежі.  Наш сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі внаслідок теплового вияву електричного струму. З огляду на це слід запам'ятати й виконувати основні вимоги пожежної безпеки. Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше – не панікувати! Про подію необхідно негайно повідомити рятувальників за номером 101 – чітко і ясно назвати адресу і місце виникнення пожежі.

Як висновок, з вище сказаного, хочемо нагадати, що ваша безпека у ваших руках і вона безцінна.

Начальник Долинського РВ У ДСНС                                                                                                                 Андрій Панас