Практичні інтенсиви Grow up: Agro – навчальна програма для мікро-, малих та середніх підприємств

Дата: 25.01.2021 16:00

Розвиток бізнесу в контексті пошук нових каналів збуту – один із головних викликів, які стоять перед малим бізнесом в Україні. Кому я можу продавати свій товар, через які канали, чи потрібно його адаптувати під вимоги конкретного замовника, чи реально мені вийти в роздрібні мережі? Ці питання виникають майже у кожного власника/власниці невеликого бізнесу.

Щоб допомогти підприємствам знайти правильні рішення й підвищити ефективність їх роботи, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) у співпраці з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC), ДУ «Офіс з просування експорту в Україні» за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запускають навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro».

Grow up: Agro – це триденний навчальний інтенсив та серія менторських сесій в форматі онлайн, яка допоможе вдосконалити навички управління підприємствами та сприятиме виходу бізнесу на новий рівень.

Навчальна програма розроблена для власників мікро-, малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом та переробкою:

• молока та м'яса
  • овочів, фруктів та ягід
  • кондитерських виробів
  • аквакультури

На програму можуть подаватися підприємства, які працюють в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Черкаській областях.

У аплікантів є можливість обрати найбільш зручний час для навчання:

• 4-6 лютого
  • 11-13 лютого
  • 25-27 лютого
  • 18-20 березня
  • 25-27 березня
  • 1-3 квітня

Учасники програми дізнаються:

• як побудувати ефективну систему управління компанією (юридичні питання, стратегія розвитку та фінансування діяльності)
  • як підвищити конкурентоспроможність підприємств (маркетингова, комунікаційна та SMM стратегія)
  • навіщо потрібна сертифікація і як її проходити (екологічні аспекти ведення бізнесу, добровільна сертифікація, Global G.A.P, HACCP)
  • як розвивати канали продажів (маркетплейси, інтернет-магазини, торговельні мережі, співпраця на умовах франшизи)
  • як вибудувати оптимальну логістику продукції (ланцюг постачання продукції, транспортна логістика, юридичні аспекти контрактної діяльності)
  • як знайти спільну мову з іноземними партнерами (бар’єри щодо завоювання іноземних ринків, ведення та супровід переговорів, особливості бізнес-культури зарубіжних партнерів)

Випускники програми, які пройдуть відбір, матимуть змогу взяти участь в менторських сесіях та отримають групові й індивідуальні консультації від менторів проєкту.

Тематики менторських сесій:

• нові канали збуту продукції
  • e-commerce
  • інструменти для розвитку та масштабування бізнесу
  • організація логістики та ланцюгів збуту
  • просування продукції
  • фінансові аспекти контрактної діяльності
  • самоаудит підприємства
  • залучення додаткових фінансових ресурсів
  • аналіз конкурентів

Участь безкоштовна, окрім сплати благодійної допомоги у розмірі 300 грн, за рахунок якої друкуються навчальні матеріали для учасників.

Щоб долучатися до "Практичних інтенсивів Grow up: Agro» необхідно заповнити анкету, вказавши бажаний час навчання.

Не пропустіть унікальний шанс масштабувати свій бізнес та знайти нові канали збуту!