Повідомлення про скликання третьої сесії восьмого скликання

Дата: 18.01.2021 17:23

ВИТВИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ДОЛИНСЬКОГО  РАЙОНУ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №4

18 січня 2021 року

Про скликання третьої сесії Витвицької сільської ради ОТГ восьмого скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Витвицької сільської ради ОТГ: скликати засідання третьої сесії Витвицької сільської ради ОТГ восьмого скликання, яке провести о 11.00 год. 28.01.2021 року в приміщенні Слободо-Болехівського будинку культури з таким порядком денним:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАНННЯ 3 СЕСІЇ

1. Про затвердження порядку денного третьої сесії восьмого скликання

Доповідає: Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ

2. Про приведення у відповідність до чинного законодавства найменування

Доповідає: Тарас ЩЕРБАН

3. Про внесення змін у рішення сесії Витвицької сільської ради ОТГ від 11.02.2020р. №1212 - 37/2020 «Про внесення змін до структури Витвицької сільської ради ОТГ»

Доповідає: Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ

4. Про заходи щодо оптимізації витрат на утримання закладів культури, що діють на території Витвицької ОТГ

Доповідає: Віталій КУЛЬПА

5. Про затвердження структури та штатного розпису відділу культури Витвицької сільської ради ОТГ на 2021 рік

Доповідає: Віталій КУЛЬПА

6. Про скорочення штату та чисельності Витвицького ЗДО (ясла-садок) «Калинка»

Доповідає: Галина ДЗЕСА

7. Звіт про звернення громадян

Доповідає: Наталія ЮСИП

8. Інформаційні картки на будівельні послуги

Доповідає: Наталія ЮСИП

9. Про звернення щодо будівництва церківнянської школи

Доповідає: Валентина ВАСИЛЕНКО

10. Про виділення коштів з бюджету сільської ради

Доповідає: Віталій КУЛЬПА

11. Про виконавчий комітет Витвицької сільської ради об’єднаної територіальної громади восьмого скликання

Доповідає: Тарас ЩЕРБАН

12. Про затвердження Положення про Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Витвицької сільської ради ОТГ

Доповідає: Оксана ГУДЬ

13. Про вилучення у фонд сільської ради земельної ділянки гр. Грицило С. В.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

14. Про виправлення помилки допущеної в основній та констатуючі частині рішення 26 серпня 2020 року № 1464-41/2020 , гр. Драгомирецька Н. Ю.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

15. Про внесення змін в рішення сесії Витвицької сільської ради ОТГ № 1373-40/2020 від 16.06.2020 року “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Красівської М. М.”

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

16. Про внесення змін в рішення сесії Витвицької сільської ради ОТГ №1520-42/2020 від 16.10.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гошовська І. В.”

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

17. Про затвердження Акту земельної комісії від 09.12.2020 р., щодо продовження виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Цекіт К. М.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

18. Про затвердження проекту документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Янишівський Т. І.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кітраль Н. Й.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фединяк Ю.Є.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Носович С. М.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мелимука К. П.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Штурмак Н. П.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грицило Г. Я.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стасів Л.М.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Данилів О. М.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Носович П. Й.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Урядко Р. Я.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Уткіна М. М.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Федорів М. М.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з комунальної власності у приватну гр. Небелюк Б. Б.

Доповідає: Ірина СТЕФАНІВ

Витвицький сільський голова ОТГ                                           Василь Ільницький

ШТУРМАК СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ
2021-01-21 17:47:34

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ ! ПРОШУ ДОДАТИ 32. ПИТАННЯ: ДЕПУТАТСЬКА ЕТИКА. 33. ПИТАННЯ : РІЗНЕ.