17 вересня - День усиновлення
17 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії.
Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини.
Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.
Нехай у Ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає Ваші серця!
Бажаємо нам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!
Служба у справах дітей Витвицької сільської ради ТГ.

Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)
