Про встановлення єдиного податку на території Витвицької сільської територіальної громади

Дата: 31.12.2019 08:52

УКРАЇНА

ВИТВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО  РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьме скликання

_____________   сесія

РІШЕННЯ

від «   «_______ 2021    ________                                        с. ___________

Про встановлення єдиного податку

на території Витвицької сільської

територіальної громади

Керуючись пунктом 24 частини першої статті 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно вимог пункту 12.3 статті 12, статті 291, 293  Податкового кодексу України, Закону України  « Про засади  державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності»,

діючи в інтересах  територіальної громади, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А :

1  Встановити  з 01 січня  2022 на території Витвицької  сільської ради  єдиний податок.

1.1 Платники податку визначаються  відповідно до статті 291 Податкового кодексу України з урахуванням вимог  статті 292 Податкового кодексу України.

1.2  Ставки податку

1.2.1 Ставки податку для першої групи платників єдиного податку ( згідно пункту 293.2 статті 293 Податкового кодексу) встановити незалежно від господарської діяльності  з розрахунку на календарний місяць у розмірі 10 відсотків до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом на 01 січня податкового ( звітного) року, крім випадків передбачених пунктом 293.4 з урахуванням пункту 293.8 статті 293 Податкового кодексу України.

1.2.2 Ставки податку для другої групи платників єдиного податку ( згідно пункту 293.2 статті 293 Податкового кодексу) встановити незалежно від виду господарської діяльності  з розрахунку на календарний місяць у розмірі 20 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 01 січня податкового (звітного) року, крім випадків передбачених пунктом  293.4 з урахуванням пункту 293.8 статті 293 Податкового кодексу України.

1.2.3 У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої групи кількох видів  господарської  діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності. У разі  здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку.

1.3 Податковий період  визначається відповідно до статті 294 Податкового кодексу України.

1.4. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку визначаються відповідно до статті 295 Податкового кодексу України.

1.5 Ведення обліку і складання звітності платниками єдиного податку визначаються відповідно до статті 296 Податкового кодексу України.

1.6. Особливості нарахування, сплати  та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку проводиться відповідно до статті 297 Податкового кодексу України.

1.7. Порядок обрання або переходу на спощену систему оподаткування, або відмови від спрощеної системи оподаткування визначається відповідно до статті 298 Податкового кодексу України.

1.8. Порядок реєстрації та анулювання реєстрації платників єдиного податку визначаються відповідно до статті 299 Податкового кодексу України.

1.9 Відповідальність платника єдиного податку визначаються відповідно до статті 300 Податкового кодексу України.

2. Дане рішення  оприлюднити  в засобах масової інформації та на  офіційному  веб-сайті Витвицької сільської ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності.

4. Рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

Витвицький сільський  голова   ТГ                                     Василь Ільницький