Актуальна інформація

05 Травня, 2022 р., 08:56
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що Міністерством аграрної політики та продовольства України затверджено Гігієнічні вимоги до дрібнотоварного виробництва та обігу молока (наказ  від 07.04.2022 р. № 209).
04 Травня, 2022 р., 09:30
У травні 2022 року фітосанітарна ситуація в агроценозах визначатиметься комплексом агрокліматичних, природних і господарських факторів. За підвищення середньодобової температури повітря почнеться масове відродження і розселення шкідників, а за високої вологості повітря ймовірне збільшення ураження рослин комплексом хвороб.
03 Травня, 2022 р., 08:57
Кожний пасічник бажає мати здорові та повноцінні бджолині сім’ї для отримання доброякісної продукції бджільництва.
29 Квітня, 2022 р., 14:54
Від початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України Івано-Франківщина прихистила велику кількість наших громадян, котрі були змушені виїхати з окупованих територій та регіонів через бойові дії. Багато з них взяли з собою домашніх тварин, що потребують систематичної кваліфікованої допомоги та ветеринарного огляду.
29 Квітня, 2022 р., 14:54
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.
28 Квітня, 2022 р., 11:58
З метою оперативного реагування та забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  запроваджено  щоденний моніторинг цін на дану групу товарів, починаючи з 01.03.2022.
27 Квітня, 2022 р., 11:41
Підвищення температури повітря сприяє заселенню та активізації шкідливості в посівах ріпаку хрестоцвітих блішок, імаго квіткоїда, прихованохоботника та заселення ними посівів, шкідливість яких може бути значною.
22 Квітня, 2022 р., 09:09
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує споживачів та операторів ринку, які здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів,  щодо можливого  на території Прикарпаття обігу масла селянського солодковершкового 73% жирності, виробник ТОВ «Пустомитівський молокозавод»  (с. Пустомити, Гощанський район, Рівненська область), яке не відповідає вимогам законодавства про харчові продукти.
22 Квітня, 2022 р., 09:09
21 Квітня, 2022 р., 09:03
Однією з важливих умов формування високого урожаю посівів озимої пшениці є своєчасне знищення бур’янів. Адже бур’яни є більш агресивними конкурентами на ранніх етапах, в порівнянні з рослинами озимої пшениці за вологу, світло і поживні речовини, що зумовить зменшення площі живлення рослин, а відповідно і її здатність формувати більше сегментів колоса і квіток в колоску.